Fotosešit Saal Digital

Po nějaké době se mi opět (už před časem jsem testoval jejich fotoknihu) naskytla možnost zrecenzovat produkt firmy Saal Digital. Tentokrát jsem získal kupón na 600 Kč a mohl jsem otestovat Fotosešit Saal Digital. 

Musel jsem si znovu stáhnout aplikaci SaalDesigner, protože jsem ji asi minule odinstaloval, a také jsem chtěl mít nejnovější verzi. Fotosešit se skrývá pod fotoknihami a nabízí několik možností:

Počet stran – 16 až 80 (vždy sudý počet)

Formát – 10×15, 13×18, 14×14, 20×20, 21×30, 30×30

Orientace – na výšku, na šířku

Povrch – matný, umělecký tisk

Dle zvolené kombinace se určí i výsledná cena. Já jsem si zvolil 21×30, na šířku, matný povrch a 22 stránek. Jako zdroj fotek jsem vybral svatbu mých kamarádů Veroniky a Lukáše. Aplikace se od posledně zlepšila. Byly opraveny chyby jako například přichytávání fotek k dolnímu okraji. Co mi tam stále chybí je možnost uložit si šablonu pro levou nebo pravou stránku knihy. Nyní lze uložit pouze celou dvojstranu.

Knihu jsem dokončil a pomocí aplikace i objednal. Minule to trvalo 3 dny a měl jsem fotoknihu doma. Tentokrát fotosešit dorazil za týden. I tak si myslím, že je to slušný výkon. Tiskne se v Německu a doveze vám to kurýr (DHL, PPL).

Balíček dorazil velmi dobře zabalený. Samotný fotosešit má ještě na přední a zadní straně matnou ochrannou folii. Tisk je pěkný, ale příště ještě vyzkouším namísto matného povrchu umělecký tisk. Kroužková vazba je kvalitní. Celkově se mi to hodně líbí a novomanželům také! 🙂

Hodnocení fotosešitu:

+ kvalita fotosešitu (papír, kroužková vazba)
+ kvalita tisku (fotky)
+ rychlost dodání
– cena (fotosešit je dražší)
– funkcionalita aplikace (postupně se zlepšují)

Fotosešit mohu určitě doporučit. Je to zase trošku něco jiného než fotokniha. 

This Post Has One Comment

Napsat komentář

Close Menu