fbpx

Fotosešit Saal Digital

Po nějaké době se mi opět (už před časem jsem testoval jejich fotoknihu) naskytla možnost zrecenzovat produkt firmy Saal Digital. Tentokrát jsem získal kupón na 600 Kč a mohl jsem otestovat Fotosešit Saal Digital. 

Musel jsem si znovu stáhnout aplikaci SaalDesigner, protože jsem ji asi minule odinstaloval, a také jsem chtěl mít nejnovější verzi. Fotosešit se skrývá pod fotoknihami a nabízí několik možností:

Počet stran – 16 až 80 (vždy sudý počet)

Formát – 10×15, 13×18, 14×14, 20×20, 21×30, 30×30

Orientace – na výšku, na šířku

Povrch – matný, umělecký tisk

Dle zvolené kombinace se určí i výsledná cena. Já jsem si zvolil 21×30, na šířku, matný povrch a 22 stránek. Jako zdroj fotek jsem vybral svatbu mých kamarádů Veroniky a Lukáše. Aplikace se od posledně zlepšila. Byly opraveny chyby jako například přichytávání fotek k dolnímu okraji. Co mi tam stále chybí je možnost uložit si šablonu pro levou nebo pravou stránku knihy. Nyní lze uložit pouze celou dvojstranu.

Knihu jsem dokončil a pomocí aplikace i objednal. Minule to trvalo 3 dny a měl jsem fotoknihu doma. Tentokrát fotosešit dorazil za týden. I tak si myslím, že je to slušný výkon. Tiskne se v Německu a doveze vám to kurýr (DHL, PPL).

Balíček dorazil velmi dobře zabalený. Samotný fotosešit má ještě na přední a zadní straně matnou ochrannou folii. Tisk je pěkný, ale příště ještě vyzkouším namísto matného povrchu umělecký tisk. Kroužková vazba je kvalitní. Celkově se mi to hodně líbí a novomanželům také! 🙂

Hodnocení fotosešitu:

+ kvalita fotosešitu (papír, kroužková vazba)
+ kvalita tisku (fotky)
+ rychlost dodání
– cena (fotosešit je dražší)
– funkcionalita aplikace (postupně se zlepšují)

Fotosešit mohu určitě doporučit. Je to zase trošku něco jiného než fotokniha. 

 

Tento příspěvek patří do kategorie Recenze s těmito tagy , , .

Přidejte komentář

Váš email nebude nikdy publikován nebo sdílen. Povinná pole jsou označena *

*
*